1. HANDLOWIEC / SPECJALISTA D.S. OBSŁUGI SPRZEDAŻY - ALARM I MONITORING

Miejsce pracy: SUWAŁKI

Opis stanowiska:

- obsługa klienta w siedzibie firmy oraz zdalnie;
- realizacja zamówień;
- przygotowywanie ofert handlowych;
- wprowadzanie dostaw, wystawianie dokumentów sprzedażowych, zamawianie towarów;
- rozmowy i spotkania z nowymi klientami z branży;
- zarządzanie zamówieniami, przygotowanie zamówień do wysyłki;

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- zdolność negocjacji i budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientem;
- obsługa MS Office, Subiekt GT;
- kreatywność a także samodzielność w realizowaniu zadań;
- znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywny;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- interesującą, stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - firma istnieje od 1994r.
- codzienną komunikację w języku angielskim;
- stałą możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności
- forma zatrudnienia: umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na email praca@grupabk.pl z dopiskiem "Specjalista d.s. obsługi sprzedaży"
Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.