Głównym celem Grupy BA jest zaopatrywanie naszych klientów w najnowsze produkty systemów zabezpieczeń. Aby zapewnić najwyższą jakość, ciągle czuwamy i monitorujemy zapotrzebowanie naszych klientów, dbamy by nasze produkty spełniały wszystkie Państwa wymagania. Zbieramy i analizujemy na bieżąco informacje zwrotne o oferowanych przez nas towarach i usługach. Pozwala nam to optymalizować zakres oferowanego przez nas asortymentu oraz wprowadzać coraz to nowsze bardziej zaawansowane produkty i rozwiązania wychodzące naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Głównym naszym atutem jest dostępność towarów w naszych magazynach oraz kompleksowa obsługa oparta na indywidualnym podejściu i dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Wszystkie nasze towary posiadają niezbędne pozwolenia, atesty, instrukcje i certyfikaty. Cały oferowany przez nas asortyment objęty gwarancją. Zapewniamy także obsługę i serwis pogwarancyjny nad którym czuwają nasi wykwalifikowani i certyfikowani technicy. Oferujemy pełne wsparcie techniczne i serwisowe dla naszych partnerów handlowych

Życzymy Państwu, sukcesów w prowadzenia Państwa działalności i mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie przynosiła Państwu i nam korzyści w postaci ciągłego rozwoju i podwyższania jakości usług oraz oferowanych rozwiązań.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@grupabk.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
GRUPA BA Sp. z o.o.