Fireray
Welc
Welc Signaline to wysokiej klasy kompleksowa gama liniowych systemów detekcji zapewniających rozwiązania w zakresie wykrywania ognia, wody i zimnego gazu. Detektory produkowane są w 100% w Wielkiej Brytanii cechując sie wysoką precyzją wykonania. Przez lata obecności na rynkach międzynarodowych systemy Signaline zdobyły uznanie wśród klientów na całym świecie.

Fireray
Welc
WelcSignaline HEAT

WelcPrzeznaczony do stosowania w komercyjnych i przemysłowych systemach wykrywania pożarów. Kable Signaline HEAT wykrywają ciepło na całej długości i są kompatybilne zarówno z systemami adresowalnymi, jak i konwencjonalnymi. Znajdują szeroki zakres zastosowań. Signaline HEAT są podzielone na dwa zakresy; zatwierdzony przez VdS system analogowy Signaline HD oraz zatwierdzone przez UL / FM przewody stałej temperatury Signaline FT. Typowe zastosowania obejmują parkingi, tunele, koryta kablowe, i magazyny. Signaline HEAT może być również stosowany w obszarach iskrobezpiecznych, dzięki czemu nadaje się również do niebezpiecznych zastosowań.
Welc
Welc

Fireray
Welc
Welc
Welc
WelcSignaline WATER

WelcOferuje nowe podejście do wykrywania wody, Signaline WATER jest niedrogim i skutecznym sposobem wykrywania przedostawania się wody do niepożądanych obszarów. Moduł Signaline WATER WDM-KM może monitorować do 1000m detektora wycieku będąc jednocześnie bardzo przystępnym w podłączeniu.
WelcKabel detekcyjny Signaline WATER może być użyty do ochrony krytycznych aplikacji, w których sprzęt może być podatny na przenikanie wody. Wczesne wykrywanie wody może zmniejszyć kosztowne przestoje lub zapobiec temu kosztowi. Jest to opłacalny, niezawodny system, który jest łatwy do zainstalowania i zapewnia do 1 km kabla na moduł. Elastyczny, ale wytrzymały kabel detekcyjny działa jak czujnik na całej swojej długości.

OPIEKUN PRODUKTU

Marcin
marcin@grupabk.pl
tel. +48 795 445 595

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU